Françeska Jaçe ka udhëtuar drejt Anglisë dhe prej andej ka publikuar një foto të nxehtë.

Ish-banorja e Big Brother dhe një nga modelet më sexy ka provokuar sërish me postimin e saj.

Ajo ka treguar një pjesë të trupit të saj, teksa gjendet e zhveshur brenda një vaske me ujë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: