Gigi Hadid dhe Zayn Malik kanë pritur Halloween. Gjatë natës së shtrigave, të maskuar normalisht si të gjitha familjet amerikane, ja tek i shohim të pozojnë për një selfie familjare, në të cilën tregojnë për herë të parë vajzën e tyre.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Vajza nuk ka akoma një emër publik, por duket se që tani ka një pasion për super heronjtë. Me një komplet jeshil dhe kapuç në kokë, ja tek e shohim nën look-un e Hulkut. Vajza që ka lindur në muajin e shkuar, nuk është treguar asnjëherë nga prindërit e saj.

“My first Halloween” lexohet poshtë fotove të publikuara në story.
Gigi Hadid ka zgjedhur një komplet blu të Samus Aran, protagonist i serive të videolojërave Metroid, duke shfaqur format e saj perfektë shumë pak kohë pas lindjes së vajzës. Ndërsa Zayn Malik është inspiruar nga saga e Harry Potter, duke u shfaqur me syzet e famshme të personazhit të njohur.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: