VLORA

Një 91- vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në lagjen ”4 Heronjtë” të qytetit bregdetar.

Sipas Policisë, i moshuari jetonte i vetëm në banesë. Trupi i viktimës është transportuar në morg për ekspertizën mjeko- ligjore dhe për të gjetur shkakun e vdekjes.

 

NJOFTIMI NGA POLICIA

Vlorë

Në mesditën e sotme, në lagjen “4 Heronjtë” Vlorë, është gjetur i pajetë në banesën e tij shtetasi S. P., 91 vjeç, i cili jetonte vetëm në banesë.

Trupi i viktimës është transportuar për në morg për ekspertizë mjeko- ligjore për të përcaktuar shkakun e vdekjes dhe shkakun e dëmtimeve të konstatuara paraprakisht në trupin e viktimës.

Është ngritur një grup hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë po vijojnë hetimet e mëtejshme në lidhje me zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb