Gruaja e Robbie Williams Ayda, postoi një foto provokuese me këngëtarin në Instagram.

“Mbathjet tigër më bëjnë gjithmonë të lumtur!” Gruaja e Robbie Williams, Ayda, u vërsul mbi këngëtarin të martën, ndërsa ajo ndau një foto shumë të pafytyrë të tij pa këmishë me asgjë, përveç të brendshmeve.

Modelja, 43 vjeçe, postoi në Instagram një foto me Robbien, 48 vjeç, duke u veshur pa këmishë me asgjë tjetër veçse një palë mbathje nga videoklipi i tij i Rock DJ. “Mbathjet më bëjnë gjithmonë të lumtur!” postoi ajo mbi foton, duke shtuar hashtags dhe përfshirë ‘rawr’. Në imazh, këngëtari ikonë mund të shihet duke përkulur krahët ndërsa me mbathje tregon fizikun e tij të tonifikuar dhe tatuazhet e panumërta. Ayda mahnit me një pallto të zezë teksa pozon për një selfie në pasqyrë, duke qeshur me burrin e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Robbie u zhvesh me mbathje me tigër për videoklipin e tij Rock DJ në vitin 2000. Videoja muzikore e Rock DJ, e drejtuar nga Vaughan Arnell, ishte jashtëzakonisht e diskutueshme për shkak të përmbajtjes së saj eksplicite. Videoja filloi me Robbie duke kërcyer në një disko me vajzat duke bërë patinazh rreth tij përpara se të zhvishej për të tërhequr vëmendjen e DJ-së femër.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb