Dy duar në bark dhe bikini në plan të parë.

Kështu Halle Berry ngacmon ndjekësit e saj në Instagram me një foto të nxehtë.

Në të vërtetë bëhet fjalë për një promovim marketingu, sepse artistja në këtë mënyrë kërkon të tregojë për linjën e saj të kostumeve të plazhit. Në rrjetet sociale vërshojnë komentet pikante për foton.

Me format e saj perfekte, pozimi me kostum banjoje merr notën 10.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb