FILIPINE – Propozimi për martesë është një çast që shumë çifte do të donin që të ishte shumë i veçantë. 

Por një propozim që do të shfaqet më poshtë nuk keni parë ndonjëherë.

Në video shihet Jeffrey Delrio  në një rrugë në jug të Cotabato në Filipine ndërsa një polic rrugor, i cili ishte pjesë e rrengut ‘mizor’, i tha të dashurës së tij Shiela Parayanon të përgatitej për më të keqen. 

Ndërsa qëndron “i pajetë” në asfalt afër motorit të tij, Shiela e shkatërruar nxiton pranë Delrio dhe shpërthen në lot. 

Por befas “i vdekuri” ulet në gjunjë dhe nxjerr një kuti të kuqe që kishte brenda një unazë nga xhepi i tij. 

Pastaj i kërkon të dashurës së tij të martohej me të dhe Shiela i thotë “po”

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb