Dashi
Në pjesen e dyte te ditës,hëna nuk do të jetë në anen tuaj. Duhet të mundoheni ta kuptoni partnerin sepse shpesh duket i distancuar nga ju për shkak të disa problemeve që ka kohët e fundit.Shmangni mendimet negative keto ditë.
Demi
Nëse nuk hidhni pas shpine të gjitha vuajtjet e së kaluarës,nuk do arrini të kuptoni se ka mundësi të reja përpara jush. Ndodhja e Marsit në shenjën tuaj do tju bëj shumë nervoz,prandaj qëndroni larg keqkuptimeve me miqtë dhe kolegët.
Binjakët
Jeni duke kaluar një situatë “mbytëse”këto kohë.Duhet patjetër të reagoni,dhe nëse do të humbisni disa nga miqësitë tuaj. Mos ju besoni shumë personave lajkatarë,dhe beni kujdes me cdo gjë që ju propozojnë.
Gaforrja
Sot silluni si ta ndjeni vetë,dhe mos dëgjoni si gjithmonë këshillat e disa familjarve,sepse mund te jenë të gabuara.Mendoni më shumë për ambientin që ju rrethon cdo dite,dhe qëndroni në pritje të një lajmi shumë të rendësishëm për ju.
Luani
Jeni në pritje të dickaje,por do të zgënjeheni.Mos u shqetësoni,mendoni për një rrugë tjetër që mund të jetë për ju.Një situatë aspak e këndshmë në fushën e dashurisë do të zgjidhet më së miri,dhe ky do të jetë një lehtësim për ju.
Virgjëresha
Një periudhë krejt e re për ju pritet të nisë.Mesa duket cdo gjë do të shkoj sipas të gjitha pritëshmërive tuaja.Ka ardhur momenti të vlersoni cdo mundësi që mendoni të mirë për veten.
Peshorja
Një ditë disi e mërzitshme ju pret sot,por orët e vona të mbrëmjes do jenë të mbushura pafund me momente të bukura.Disa nga shenja juaj do të përballen me disa probleme ekonomike.Ajo që ka më shumë rëndësi është shëndeti juaj,ndaj përkushtohuni më shume.
Akrepi
Sot më në fund do të përballeni me një situatë qe ju ka munduar shumë se fundmi.Tregoni pak durim,cdo gjë do shkoj si duhet. Këshilla më e mirë për ju ,është,të përballeni me intëligjencen që ju karakterizon dhe mbanji larg miqtë që nuk i besoni.
Shigjetari
Personi që keni në zemër ,sot,po përballet me dicka të rëndë,dhe ka nevojë për ju më shumë se kurrë.është momenti duhur për ti treguar se sa shumë dashuri mund të marë nga ju.Do të përballoni gjithcka në mënyrën më të mirë dhe pse shumë do ju kthejnë shpinën.
Bricjapi
Problemet që keni kohët e fundit,askush përvec jush nuk mund ti zgjidhë,ndaj besojini forcave tuaja.Gabimi më i madhë do të jetë nëse i besoni një personi që flet shumë por pa asnjë gje konkrete.meruni me aktivitetet tuaj dhe do jeni më të qetë.
Ujori
Në ditën e sotme shumë të afërm do tju japin këshillat që doni të degjoni prej kohësh.Gëzimit tuaj do ti shtohet dhe lajmi që do të mërni .Lajm ky që e prisnit prej kohësh.Por mos flisni me askend për këtë gëzim,sepse ju përket vetën juve.
Peshqit
Ditët e fundit e keni ndjerë veten shume të lodhur.Duhet të pushoni,lexoni një libër që ju pëlqen ose takoni dike që keni përzemëR,por dilni nga kjo monotoni.Nga një krizë që keni kaluar në cift,keni frik të përballeni me realitetin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb