Zbulohet identiteti i plotë i dy vajzave adoleshente që humbën jetën në aksidentin tragjik që ndodhi në Bërzhitë të Tiranës.

“BalkanWeb” mëson se bëhet fjalë për dy 17-vjecaret Denada Tarja dhe Suada Seranin.

Aksidenti Ne Berzhite Dy Viktimat
Aksidenti Ne Berzhite Dy Viktimat

Ndërkohë të plagosur kanë mbetur drejtuesi i mjetit tip ‘Alfa Romeo’ me targa aa044 LN, Francesk Shaba si dhe dy adoleshentë të tjerë, shtetasit me inicialet O. M., 14 vjeç dhe L. M., 14 vjeç, të cilët ndodhen në SQU nën kujdesin mjekësor.

(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb