Është jashtë fushavetë lojës që prej muajit gusht për shkak të një dëmtimi në gju, Leroi Sane është i fokusuar që të rikthehet sa më shpejt në fushat e blerta.

Por jo nën urdhrat e Pep Guardiolës…

Sipas “Bild”, anësori i majtë 22-vjeçar dëshiron të largohet nga Mançester Siti dhe të transferohet te Bajerni i Mynihut që në janar. Vendimi i marrë nga gjermani është i qartë: të bashkohet me kolosin e Bundesligës dhe të fitojë sa më shumë pikë në sytë e Lëvit përpara europianit.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: