Analisti i njohur Agron Gjekmarkaj, i cili në shtator do të ulet në karrigen e kuvendit, si deputet i PD i zgjedhur më 25 prill, ka marrë një suprizë të veçantë mëngjesin e sotëm nga Papa Françesku.

Papa Françesku i dërgon “Bekimin apostolik” z.Gjekmarkaj, bashkëshortes së tij Elda dhe të bijës, Sofisë duke e nxitur në rrugën e besimit dhe uruar mbrojtjen e Hyut!

Whatsapp Image 2021 07 06 At 9.34.27 Am
Whatsapp Image 2021 07 06 At 9.34.27 Am

Gjekmarkaj është zgjedhur deputet në qarkun e Lezhës dhe është i besimit katolik, vokacionin kulturor që rrjedh prej e tij e ka pjesë të diskursit publik!

Vatikani dhe Shënjteria e tij Papa Françesku duket janë informuar për këtë duke ja njohur zyrtarisht autenticitetin!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb