Është shtyrë sërish seanca për Inceneratorin e Elbasanit.

“BalkanWeb” mëson se seanca e radhës do të mbahet më 8 qershor.

Ndërsa theksohet se shkak për shtyrjen e kësaj seance është bërë mungesa e avokatëve të të pandehurve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb