KOSOVA

Hoxha i fshatit Smrekonicë të Vushtrrisë është infektuar me koronavirus. Lajmi konfirmohet nga kryetari i komunës Xhafer Tahiri.

Hoxha është rasti i 8-të në Vushtrri pozitiv por nuk ka lidhje me 7-të të tjerët që janë të së njëjtës familje. Fshati është karantinuar pasi nuk dihet se prej nga e ka marrë COVID-19 hoxha.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb