Pas reparteve të ndryshme të QSUT-së, regjistrohet një tjetër rast me Covid 19 në spitale. Mësohet se sot ka rezultuar pozitiv një infermier te Trauma.

Stafi i spitalit të Traumës shprehen të shqetësuar për rastin e kolegut dhe kërkojnë kryerjen e tamponëve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: