Ditën e nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për disa zona të Tiranës.

Përmes një njoftimi për mediat OSHEE bënë me dije se në vijim të investimit që po bëhet nga OSSH për mirëmbajtjen e kabinave, shkëputja do të bëhet gjatë intervalit kohor 09:00-15:00.

Mësohet se pa drita pjesërisht do të jenë zonat; Mëzez, Qafë Kashar, Lagjia “Haskolaj”, Kus Allgjatë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb