Në pasarelë mahnit, në rrjetet sociale magjeps, në rrugë është nën reflektorët e fotografëve. Irina Shayk është fotografuar teksa shëtit në New York me të dashurin e saj Bradley Cooper dhe vajzën e tyre të vogël.

E bukur, sensuale, ajo përpiqet të fshihet pas krahëve të të fejuarit, më pas rregullon flokët dhe i lejon fotografët ta fotografojnë me familjen e saj. të gjithë të mrekullueshëm si në një tapet të kuq…
(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb