Bora Zemani sapo mori edhe një herë të gjithë vëmendjen, e kjo vetëm falë një videoje komike.

Bukuroshja brune ka ribërë një videoje “tik tok-u”, ku përveçse komike, në rastin e saj përcillet edhe një mesazh ironik.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Prive.al (@prive.al)

 

Sigurisht që fansat e saj mendojnë se kjo videon është një formë “thumbimi” për Donald Veshajn, duke lënë të kuptohet se Bora nuk ka në plan që t’i rikthehet dashurisë së tyre kaq shumë të përfolur muajt e fundit.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb