Vera është një periudhë e mirë për futbollistët për të kurorëzuar dashuritë e tyre në martesa, pasi nuk janë të impenjuar me klubet  në kampionate të ndryshme. Të shumtë kanë qenë lojtarët që kanë publikuar foto këtë verë, nga ceremonitë përkatëse.

Modelja dhe ish-bashkëshortja e Dzemailit, Erjona Sulejmani  ka zgjedhur të ironizojë. Me anë të një story në rrjetin social Instagram, bukuroshja shkruan: “Këtë vit më vjen mirë që shoh që të gjithë po martohen! Edhe unë po e  mendoj”.

Me kë e kishte ajo? Kjo është pyetja që të gjithë do donin të merrnin një përgjigje.

 

Kii
Kii

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: