Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ish deputeti i Partisë Socialiste, Eduard Ndocaj, ka treguar se i është nënshtruar një operacioni, pasi ka pasur një komplikacion me shëndetin e tij.

Ka qenë vetë Ndocaj ai që ka publikuar disa foto nga spitali, dhe ku thotë se çdo betejë fitohet me vullnet dhe besim në zot.

“Cdo betej fitohet kur ke vullnet dhe besim ne zot. Falenderoj dotto. Gazin dhe Dotto. Andrea Formiga per punen e tyre te shkelqyer”, shkruan Ndocaj në postimin e tij.

Së fundi Ndocaj është vënë re se ka humbur shumë peshë dhe ka ndryshuar look, por nuk dihet ende çfarë i ka sjellë komplikacionet me shëndetin e tij.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb