DIBRA

 

Ish- deputetja e PD, Dhurata Çupi denoncon mosdhënien e pagave të luftës nga qeveria drejt shumë bizneseve që u mbyllën gjatë pandemisë.

Çupi thotë se në Dibër shumë biznese nuk kanë marrë asnjë pagë luftë, ose vetëm një ndërkohë që në 1 qershor kalojnë të tretat, siç ka premtuar qeveria.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb