SHBA

Ish- Presidenti i SHBA, Barack Obama ka dërguar një mesazh ngushëllimi për vdekjen e basketbollistit Kobe Bryant ku shprehet se ai ishte një legjendë në fushë, dhe ajo cfarë kishte filluar do të ishte një akt i dytë kuptimplotë.

Po ashtu ai shton se humbja e vajzës së tij ishte akoma më e dhimbshme.

 

STATUSI I BARACK OBAMA

Kobe ishte një legjendë në fushë dhe ajo cfarë kishte filluar do të ishte një akt i kuptimtë. Humbja e Giannas është edhe më e dhimshme për ne si prindër. Michelle dhe unë shprehim dashurinë dhe lutjet për Vanessën.

Bart
Bart

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb