TIRANE – Më 21 shtator Elita Rudi dhe Gjiko kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Nga fotot e postuara dasma e tyre ishte përrallore me shumë të ftuar VIP.

Ndër ta ishte edhe këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefin. Këngëtarja tërhoqi vëmendjen me paraqitjen e saj në dasmë që nuk kishte si të mos binte në sy.

Ajo kishte veshur një fustan të kuq, me një të çarë anash që i tregonte këmbët e gjata dhe seksi. Por sa ka kushtuar veshja e saj? Faqja “whattheyëwearin” ka zbuluar se sa kanë kushtuar aksesorët. Nora ka harxhuar plot 2315 Euro, 865 Euro për sandalet dhe 1450 Euro për sandalet.

Me siguri, edhe çmimi që ka paguar për këtë fustan ka qenë i lartë, por ajo që është zbuluar së fundi janë aksesorët.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb