RUSI – Era Istrefi elektrizoi finalen e Kampionatit Botëror “Rusi 2018” Francë- Keoaci me performancën e saj në stadium me Nicky Jam dhe Will Smith.

Në finalen e madhe të botërorit ku luajti Francë-Kroaci këngëtarja e njohur shqiptare kishte veshur një kostum sportiv gri. Ndërsa poshtë xhaketës mbante një kanotiere që i mbulonte vetëm gjoksin.

Por e dini sa ka kushtuar kjo veshje? Faqja online në Instragram “Whattheywearin” ka bërë një kërkim në lidhje me veshjen e këngëtares. Xhaketa e saj Namilia ka kushtuar 305€, ndërsa pantallonat 245€. Kostumi i këngëtares ka kushtuar gjithsej plot 550 euro.

Kujtomë që dy ditë më parë Era Istrefi nxorri këngën e saj të re, “Prioner”, në klipin e të cilit shfaqet në krahët e një djali nga Xjamajka.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: