Rreth një javë pas incidentit në Kënga Magjike me kolegun e tij Stine, Flori Mumajesi i është kthyer aktiviteteve muzikore.

Flori ka dhënë shfaqjen e parë në Bern të Zvicrës së bashku me grupin e Threedots.

Por ajo që bie në sy në fotografi është e çara në ballë e kantautorit që mesa duket ende nuk është shëruar plotësisht.

(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: