Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj i ri Alex Rodriguez, janë fotografuar së bashku në New York të hënën.

Ai ishte veshur me një kostum gri dhe me kravatë, ndërsa këngëtarja me një kostum të kuq, i cili kushton 2838 dollarë, ka treguar trupin e saj në superformë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb