Të gjitha situatat në jetë ndahen në para dhe pas, si përshembull dasma. Është krijuar përshtypja se para dasme ka më shumë romantizëm dhe pas saj fillon një monotoni robotike. Normalisht që pas dasme mbetet dashuria dhe kujdesi, por thjesht shprehet me mënyra të tjera.

Çdo çift ka historinë e tij para dhe pas dasme. Por këtu ju kemi sjellë disa raste tipike në çift brenda të cilave mund të gjeni veten./revistaclass/

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: