Më kapele, shall të gjatë që kryen edhe rolin e maskës dhe syze. Johnny Depp duket i panjohur.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Ylli protagonist është fotografuar në Spanjë, ku ndodhet për San Sebastian Film Festival 2020, ku do të prezantojë dokumentarin për liderin e The Pogues, “Crock Of Gold: A Few Rounds With Shane MacGowan”, ku është producent.

Por pavarësisht pandemisë dhe masat e vendosura të sigurisë nuk e kanë penguar Depp të takojë fansat e tij dhe të shtrëngojë me ta duart.

(da.xha/BalanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: