Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij Hailey janë takuar me presidentin francez, Emmanuel Macron.

Vizita u zhvillua të hënën në Pallatin Élysée, rezidenca zyrtare e presidentit në Paris.

Në Ditën e Muzikës në Francë, e krijuar nga viti 1982, këngëtari dhe modelja janë pritur nga shefi i Elizesë dhe bashkeshortja e tij Brigitte Macron.

Justin Bieber ka ndarë foto nga takimi në Instagram.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: