Recete nga znj Eneida
Përbërësit

2 vezë
160 gr sheqer
1 lugë gjalpë
270 gr miell
1 zarf pluhur pjekës
Lëkurë limoni
130 gr bajame
Pak vanilje
Pak kripë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb