Set fotografik i nxehtë në plazhin e Miami për Kate Moss, që pozon me veshje mashkullore, duke treguar edhe një topless shpërthyes.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

E veshur me një beretë në kokë dhe një pallto oversize, modelja tregon gjoksin zbuluar.

45-vjeçarja super modele, duket më e bukur dhe sensuale se asnjëherë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb