Chic ajo ka qenë gjithmonë, por tani Katie Holmes shfaqet edhe më e bukur dhe natyrale.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Ajo kurrë nuk ka bërë ndërhyrje kirurgjikale dhe as photoshopin nuk e përdor në fotot e saj dhe kështu për revistën Vogue ka pozuar me barkun zbuluar.

Ajo nuk ka frikë nga plakja dhe i buzëqesh jetës. Ajo tani është singel dhe pranë ka vajzën e saj Suri, që e ka me aktorin Tom Cruise.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb