Ata treguar lidhjen e tyre në Instagram pasi Katie Price mbylli historinë me biznesmenin Alex Adderson.

Tani ish modelja, 40 vjeç me të dashurin e saj trajner Kris Boyson, 29 vjeç, kanë treguar me foto tërheqjen e tyre për njëri-tjetrin.
Katie ka treguar format e saj me bikini leopard, teksa i afrohej Krisit që rrinte shtrirë në një shezllon dhe e ka puthur.

Nëna e pesë fëmijëve dhe i dashuri i saj po kalojnë disa ditë pushimesh në Skoci.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb