Ajo po shijon disa ditë relaksuese nën diellin e Tajlandës me të dashurin e saj Kris Boyson, 29 vjec. Kate Price është shfaqur topless në disa foto të publikuara nga ‘The Sun’.

Modelja britanike shfaqej pa sytjena dhe vetëm me mbathje teksa dilte nga ujërat e kristalta ku po kalon pushimet.

40 vjeçarja ka treguar trupin e tonifikuar dhe në formë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: