Keidi Bare ka zhgënjyer tifozët e Espanyol ditën e sotme. Mesfushori shqiptar ishte një nga më të dobëtit në fushë, në sfidën e humbur 2-1 në Madrid me Atletico Madrid.Në notat e publikuara pas sfidës, vihet re ajo e Bares. Në bazë të paraqitjes, 24 vjeçari mori notën 5.5.

Ssw

“Bare 5.5 – Jo pa të meta në mbulim në mbrojtje me rastin e golit të avantazhit bardhekuq” – shkruhet në përshkrimin e notës.Futbollisti shqiptar është titullar te Espanyol. Takimi i radhës është ndaj Vallecanos, pas pak ditësh.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb