TIRANE

Keisi bashkëshortja e reperit të njohur Stresi sot feston ditëlindjen. Dhuratën e parë ajo e ka marrë nga familja e bashkëshortit, të cilët e kanë surprizuar me një tortë. Këtë e ka zbuluaur vetë Keisi e cila ka postuar disa foto në Instragram. Krahas fotove ku shfaqet surpriza, ajo I ka dedikuar disa fjalë familjes së sak të re.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Çdo të thotë të kesh njerëz aq afër zemrës sa që as distanca nuk të ndan! Faleminderit për gjithë dashurinë dhe mbështetjen tuaj që nuk më ka munguar kurrë. Ndihem krenare që mbaj mbiemrin Lushaj”,-shkruan ajo.

Kejsi ka falenderuar edhe familjen e saj dhe partnerin me disa foto të tjera. “Faleminderit i shtrenjti ime. Urimi yt gjithmonë është i pari, dhuratën më të bukur, dashurinë ma jep ti. E vetmja dëshirë e imja është të jemi krah njëri-tjetrit shumë shpejt”, shkruan ajo për Stresin.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb