Këngëtarja Lil Nas X është vendosur sërish në qendër të vëmendjes. Ajo ka habitur me fotosensionin e radhës ku shihet me barkun e rrumbullakosur.
Teksa mban veshur një këmishë të gjatë të bardhë, kurorë dhe një buqetë me lule në duar, ia vë në dukje barkun e madh.

Ai thotë se “foshnja” e tij do të lindë në 17 shtator dhe këtu e ka fjalën për albumin e ri muzikor.

22-vjeçari tyha për “People” se ideja e çuditshme i lindi pasi dëgjoi versionin e Megan Thee Stallion në këngën e saj të re “Dolla Sign Slime”.

“Thashë, Oh Zot, kjo është e mahnitshme, kështu që thirra menjëherë thirra stilistin tim”, thotë ai. “Më thanë që është shaka, por i thashë se kjo është bebja ime”, tregon ai duke iu referuar këngës.

Më herët, Lil postoi në Instagram disa emoji, ku duken burrat shtatzënë, duke i bërë edhe më konfuzë ndjekësit.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: