GREQI

Angelina Statyeva është një këngëtare e re ukrainase e cila ka konkurruar në ‘The Voice of Greece” me këngën arbëreshe “O lule-lu”

Me një vokal të pakrahasueshëm Angelina ka tërhequr vëmendjen e të katër anëtarëve të jurisë, duke i lënë të mahnitur me interpretimin e këngës shqiptare.

Anëtarët e jurisë, figura të njohura të skenës greke, edhe kanë kërcyer nën ritmin e këngës teksa i kanë dhënë Ok, këngëtares. Ndiqni interpretimin e saj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb