FUSHË-ARRËZ

 

Linja e transmetit 35 kV është këputur në Fushë-Arrëz për shkak të reshjeve të dendura të natës.

 

BalkanËeb mëson se gjithë territori i Pukës prej mesnatës është pa energji elektrike.

 

Mbrëmjen e kaluar pjesa veriperëndimore e Shqipërisë u përfshi nga reshje të dendura të shiut që kanë sjellë edhe dëme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb