TIRANË

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një studenti që thotë se tarifa e masterit është rritur pas protestave studentore. Ai thotë se nga 920 mijë lekë të vjetra që ishte është bëre 1 milion e 300 mijë, pra rreth 400 mijë lekë të vjetra më shumë.

Berisha shkruan se kjo është t’ua japësh me një dorë dhe t’ua marrësh me tjetrën duke e cilësuar të turpshme.

POSTIMI I BERISHËS

Studentët i nxjerrin fytyrën siç e ka Edvinit!
Studenti dixhital denoncon rritjen e tarifës së masterit nga 920000 në 1 300 000 lekë!
Miq, ky është përgjysmimi i tarifave të studimit që premtoi Edvin Kristaq Rrena.
Kësaj i thonë t’ua japësh me një dorë dhe t’ua marrësh me tjetrën. Turp!! sb

Përshëndetje zoti Berisha jam student në master në Gjirokastër. Dua te denoncoj këto paturpësira që ndodhin në këtë shtet. Fillimisht kur jemi regjistruar në master na është thënë se ai ish 920 mijë lekë tani na është bërë 1 milion e 300 pas protestave. Çfarë janë këto mashtrime që i bën Rama popullit. Ngelën duke na zhvatur!

P.s: Dhe të gjithë ju servilat e Ramës që do futeni të komentoni këtu që të na bëni demoralizime ne studentëve të thjeshtë e dimë shumë mirë si ju korruptojnë që të bëni komente negative njësoj siç ju detyruan të shkoni në Vlorë se ju hiqnin nga puna kështu që kursejini!
Ju lutem postojeni!

Berisha Fb
Berisha Fb

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb