Khloe Kardashian ka publikuar disa imazhe të reja në rrjete sociale, por fytyra e saj i ka bërë sërish fansat të mendojnë se i është nënshtruar ndërhyrjeve të tjera estetike.
36-vjeçarja shihet duke pozuar topless në pjesën e sipërme teksa reklamon linjën e saj të veshjeve “Good American”, por fytyra e saj duket krejtësisht ndryshe, raporton “Mirror”. Ajo mban veshur vetëm një palë xhinse dhe flokët i ka lënë të lëshuara.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Këto pamje vijnë vetëm një javë pasi Khloe kishte publikuar në llogarinë e saj në Twitter disa foto për të cilat ishte shprehur se nuk kishte përdorur filtra dhe as i ishte nënshtruar ndërhyrjeve estetike.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: