Ylli i reality show Kim Kardashian është fotografuar me nje look prej rock stareje. Veshur me një xhaketë lëkure të kombinuar me një bluzë me mbishkrimin “Metalica”, showgirli ka tërhequr vëmendjen e paparacëve.
Duket se Kim ka vendosur që të ndërrojë stil. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: