Fotot e fundit me bikini buzë pishinës përpara karantinës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Kourtney Kradashian ka publikuar disa foto ku shfaqet në Palm Springs e veshur me një pale rrobe plazhi shumë të vogla, që nxjerrin në pah trupin e saj seksi.

Fëmijët luajnë në pishinën e shtëpisë, ndërsa ajo shijon diellin mes fotove sensuale dhe seksi, të cilat çmendin fansat.
Anëtarja e klanit Kardashian me bikinin e veshur merr shume zemra dhe komente në Instagram.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb