Kourtney Kardashian ka treguar trupin e saj të tonifikuar në bikini.

Kourtney ka treguar asetet e saj në postimet e fundin në Instagram.

Anëtarja e klanit Kardashian është shfaqur sensuale teksa dilte nga ujërat kristal.

Ylli 41 vjeçar i televizionit ka shfaqur këto forma teksa është paraqitur para 3.5 milionë ndjekësve në Instagram. Ajo është dukur në formë të jashtëzakonshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb