Pas turit në qarkun e Korçës, kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, është ndalur në qytetin e Përrenjasit, ku ka zhvilluar takime me strukturat e partisë që drejton.

Në këtë takim, Kryemadhi i ka cilësuar zgjedhjet e 25 prillit si referendum.

“Forca drejt referendumit të 25 Prillit!”, shkroi Kryemadhi në një nga videot e postuara në “Insta Story”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb