Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, mori pjesë në pritjen me rastin e Ditës Kombëtare të Bullgarisë, organizuar nga Ambasada e Republikës së Bullgarisë në Shqipëri.

Në pritje ishte i pranishëm edhe Presidenti i Republikës së Bullgarisë, z. Rumen Radev si dhe personalitetëe të larta shtetërore, anëtarë të kabinetit qeveritar, deputetë, titullarë dhe përfaqësues të trupit diplomatik, personalitete fetare, intelektualë, përfaqësues të biznesit, medias dhe shoqërisë civile.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb