Robert dhe Patris Berisha kanë qenë të ftuar në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në një intervistë ku kanë folur edhe për jetën e tyre private. Ata janë pyetur nga moderatorja se “kush e ka patur gruan më të bukur?”

Robert Berisha është përgjigjur i pari dhe ka thënë që në fakt ai e pasur gruan më të bukur duke iu referuar Nora Istrefit, e cila kjo e fundit është më e bukur se Tuna.

“Të dyja kanë qenë të bukura dhe akoma janë të bukura, por unë mendoj që e kam pasur më të bukur. Kemi pas fat në bukuri”, është shprehur Robert Berisha.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb