Këngëtarja e njohur amerikane Lady Gaga është bërë pjesë e kopertinës së revistës së famshme ‘Vogue’.

Gaga ka pozuar e zhveshur duke nxjerrë në pah tatuazhet e saj. Ajo solli edhe poza të tjera atraktive duke u shfaqur seksi si asnjëherë më parë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në fotot e publikuar në Instagram këngëtarja e njohur ka marrë shumë zemra dhe komente nga ndjekësit e saj.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb