TURQI

Një nënë 24-vjeçare shqiptare e infektuar me COVID-19 ndërroi jetë pasi bëri një lindje të parakohshme. Për shkak të komplikacioneve dhe gjendjes së rëndë shëndetësore ajo ishte dërguar për trajtim të specializuar në Turqi.

Fill pasi lindi fëmijën ajo humbi jetën ditën e sotme. BalkanWeb mëson se 24-vjeçarja nuk e kishte bërë vaksinën anti-Covid.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb