Të shtëna me armë janë shënuar pak çaste më parë në dalje të qytetit të Lezhës.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për BalkanWeb se një automjet në lëvizje ka qëlluar në drejtim të një tjetër mjeti, tip “ML”.

Endë nuk raportohet për të lënduar, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e plotë të dinamikës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb