Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbremjen e sotme në kryeqytet pranë zonës së ish-Bllokut. Gazetarja  Dorjana Bezat bën me dije se ngjarja ka ndodhur në një lokal të quajtur “Bar Roma” ku ka mbetur i plagosur në këmbë një person i cili është jashtë rrezikut për jetën.

Ende nuk dihen motivet e ngjarjes.

 

 (BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: