GRAMSH

Zbardhen detaje të reja nga aksidenti i ndodhur në aksin Gramsh-Kërpicë, ku një minibus doli nga rruga dhe përfundoi në një përrua.

Gazetari Shkëlzen Henkoja raporton për “BalkanWeb” se nga aksidenti ka mbetur i vdekur një person, ndërsa janë plagosur disa të tjerë. Ende nuk dihet identiteti i viktimës, ndërsa mësohet te jetë rreth 25 vjec, nga Skrapari.

Gazetari Henkoja sjell pamjet e para nga vendngjarja në redaksinë e “BalkanWeb”, ku shihet vendi ku ka rënë minibusi.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb